KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475401

nr 1747 5401

Georg Lindström, "Melodi". Signerad. Olja på pannå, 77x59 cm, yttermått inklusive ram: 87x70 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

350 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:02:16

4/12 22:41:13 1      300 kr
8/12 15:36:04 2      Vinnande bud